אודות

עיקר פעילותנו הינו במתן פתרונות אופטימאליים של בתים חכמים ומולטימדיה, ללקוחות פרטיים ועסקיים. מסגרת הפתרון כוללת את שלב התכנון הראשוני, הקמת תשתיות מתאימות, התקנת הציוד הנדרש, התאמה עיצובית וכיוון המערכת, כך שבסופו של תהליך, מתקבל פתרון על פי דרישת הלקוח. ניסיון משנת 1994 בתחום, מקצועיות, שירות איכותי, אמינות וידע נרחב מאפשרים להתאים בצורה הטובה ביותר את מערכות המולטימדיה, שליטה ובקרה עבור לקוחותינו.

אצלנו ניתן לקבל מענה כולל עבור מערכות חשמל ומולטימדיה. 

תחומי פעילות

רשתות

"להיות מחוברים לרשת יציבה מאפשר ביצועים מירביים"

אנחנו יודעים להכין עבורכם את רשת המחשבים לפי צורך ודרישת הלקוח. הכנת הרשת כוללת תכנון והכנת שרטוט בהתאם לצורך, התקנת התשתיות לפי התוכניות, הצטיידות (מחשבים נייחים, ניידים, שרתים, מדיה-סנטר, נתבים, סטרימרים, מסכים ועוד), הדרכה וחוברת הוראות הפעלה המופקת בהתאמה אישית ללקוח.

מצלמות

" לראות מרחוק את כל הבית ולהרגיש מוגנים"

מצלמות מעקב אחר פעילות בשטח רגיש, זה כבר לא סוד. כיום מצלמות משמשות את כל המגזרים. המבדיל בין מצלמה טובה לפשוטה, זה לדעת להתאים נכון את המצלמה למקום. 

אנו יודעים לתת מענה למיגון הבית/העסק. כאשר אין תשתיות מוכנות למיגון, נדע להתאים את התשתיות הקיימות לטובת המיגון, ללא שבירת קירות.

© Copyright Setup Ideas
אודיו וידאו

"הצלילים נקיים והתמונה חדה, זה לא מובן מאליו"

כשאנו חושקים בטלויזיה חדשה, סביר שנעבור בין כל המבינים/

המכרים/ הפרסומים בעיתון/ נכתת רגליים לחנויות הכי שוות ועוד… מעבר לתעוקה, הזמן והבלבול שיווצר לנו, הסבירות שלא לקחנו בחשבון פרט כזה או אחר בהתאמה לנתונים הפיזיים של המקום אליו אנו מייעדים את הרכישה הוא גבוה. במקרה כזה, אנו מאפשרים לכם לקבל יעוץ מותאם אישית בבית הלקוח ע”י צוות מקצועי של Setup Ideas. נציגנו יבדקו את מכלול הנתונים כגון: חשמל למסך, תשתית של חברות התכנים (yes או HOT), גודל, מרחק, תאורת החדר והתאמת הציוד, במידה שקיימת מערכת חכמה, רצוי לרכוש ציוד לפי תקשורת בסיסית של RS-232 (פרוטוקול תקשורת). להתקנת מקרן, חשובה לא פחות, בחינת התשתיות והתאמתה למוצר בו חשקנו.

בית חכם

"מתאים לכל מקום ושליטה מכל מקום"

היכולת לבצע מגוון כה גדול של פעולות באמצעות לחיצת כפתור אחת, מעניקה תחושה מופלאה של רוגע! לשם כך צוות שלנו ינסה להגשים עבורכם את כל החלומות. מחלקה מקצועית תלווה את הלקוח לאורך כל הפרויקט במסירות ובאמינות גבוהה. מעבר להסברים המקצועיים (שלעיתים קשים מאד להבנה ללא פיענוח) אנו נתרגם את הדרישות שלכם ליכולות בפועל ונתאים עבורכם את המערכת המקצועית ביותר. מערכות השליטה אשר מציגה Setup Ideas מותקנות ועובדות במערכות ביטחון סודיות, מוסדות, חברות גדולות ובתים.