top of page

אודות

פעילות SETUP IDEAS מתמקדת בשני תחומים עיקריים – ייעוץ נדל"ן פרטי ומסחרי ופתרונות טכנולוגיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. 

בתחום הנדל"ן - ליווי משקיעים, יזמים או פרטיים בעסקאות נדל"ן, ייעוץ ללקוחות מהארץ ומחו"ל ואיתור נכסים בהתאם לצרכים.

בתחום הטכנולוגיה - מסגרת הפתרון הטכנולוגי, כוללת את שלב התכנון הראשוני, הקמת תשתיות מתאימות, הטמעת הציוד הנדרש וכיוון סופי, כך שבסופו של תהליך, מתקבל פתרון על פי דרישת הלקוח. 

ניסיון מעל 25 שנים, מקצועיות, שירות איכותי, אמינות וידע נרחב מאפשרים להתאים בצורה הטובה ביותר את הפתרונות האופטימליים לצרכי לקוחותינו.

 

מסגרת הפתרונות הטכנולוגיים:

כוללת את שלב התכנון הראשוני, הקמת תשתיות/קשרים מתאימים, הקמה על פי הנדרש, התאמה סופית לפני. כך שבסופו של תהליך, מתקבל פתרון על פי דרישת הלקוח. ניסיון משנת 1994 מקצועיות, שירות איכותי, אמינות וידע נרחב מאפשרים להתאים בצורה הטובה ביותר את הדרישות והמצופה עבור לקוחותינו.

אצלנו ניתן לקבל מענה כולל מ A-Z

תחומי פעילות

רשתות

"להיות מחוברים לרשת יציבה מאפשר ביצועים מירביים"

אנחנו יודעים להכין עבורכם את רשת המחשבים לפי צורך ודרישת הלקוח. הכנת הרשת כוללת תכנון והכנת שרטוט בהתאם לצורך, התקנת התשתיות לפי התוכניות, הצטיידות (מחשבים נייחים, ניידים, שרתים, מדיה-סנטר, נתבים, סטרימרים, מסכים ועוד), הדרכה וחוברת הוראות הפעלה המופקת בהתאמה אישית ללקוח.

מצלמות

" לראות מרחוק את כל הבית ולהרגיש מוגנים"

מצלמות מעקב אחר פעילות בשטח רגיש, זה כבר לא סוד. כיום מצלמות משמשות את כל המגזרים. המבדיל בין מצלמה טובה לפשוטה, זה לדעת להתאים נכון את המצלמה למקום. 

אנו יודעים לתת מענה למיגון הבית/העסק. כאשר אין תשתיות מוכנות למיגון, נדע להתאים את התשתיות הקיימות לטובת המיגון, ללא שבירת קירות.

אודיו וידאו

"הצלילים נקיים והתמונה חדה, זה לא מובן מאליו"

כשאנו חושקים בטלויזיה חדשה, סביר שנעבור בין כל המבינים/

המכרים/ הפרסומים בעיתון/ נכתת רגליים לחנויות הכי שוות ועוד… מעבר לתעוקה, הזמן והבלבול שיווצר לנו, הסבירות שלא לקחנו בחשבון פרט כזה או אחר בהתאמה לנתונים הפיזיים של המקום אליו אנו מייעדים את הרכישה הוא גבוה. במקרה כזה, אנו מאפשרים לכם לקבל יעוץ מותאם אישית בבית הלקוח ע”י צוות מקצועי של Setup Ideas. נציגנו יבדקו את מכלול הנתונים כגון: חשמל למסך, תשתית של חברות התכנים (yes או HOT), גודל, מרחק, תאורת החדר והתאמת הציוד, במידה שקיימת מערכת חכמה, רצוי לרכוש ציוד לפי תקשורת בסיסית של RS-232 (פרוטוקול תקשורת). להתקנת מקרן, חשובה לא פחות, בחינת התשתיות והתאמתה למוצר בו חשקנו.

בית חכם

"מתאים לכל מקום ושליטה מכל מקום"

היכולת לבצע מגוון כה גדול של פעולות באמצעות לחיצת כפתור אחת, מעניקה תחושה מופלאה של רוגע! לשם כך צוות שלנו ינסה להגשים עבורכם את כל החלומות. מחלקה מקצועית תלווה את הלקוח לאורך כל הפרויקט במסירות ובאמינות גבוהה. מעבר להסברים המקצועיים (שלעיתים קשים מאד להבנה ללא פיענוח) אנו נתרגם את הדרישות שלכם ליכולות בפועל ונתאים עבורכם את המערכת המקצועית ביותר. מערכות השליטה אשר מציגה Setup Ideas מותקנות ועובדות במערכות ביטחון סודיות, מוסדות, חברות גדולות ובתים.

נדל"ן

אנו עוסקים בתחום המכירה, השכרה ושיווק פרויקטים למגורים ומסחרי , דירות חדשות ודירות יד שנייה.
ייעוץ וניהול עסקאות נדל”ן למגורים ומסחרי עבור תושבים מקומיים והן עבור תושבי חוץ החפצים בנדל”ן למגורים או השקעה בארץ.
אנו מאפשרים לסייר בנכס (דירה להשכרה, לקנייה וכו׳), בצורה חווייתית מהנייד או ממסך המחשב בבית! לטייל בין החדרים, להתבונן ברהיטים והחפצים, להסתכל על הנוף – כל זה מבלי להטריח ובזמן החופשי.

השמיים הם הגבול והתועלת המתקבלת עצומה, הן עבור הלקוחות והן עבור בעלי הנכסים עצמם, מכל הסיבות הללו ועוד.

הפוטנציאל והמידע על הנכס המוצע למכירה או להשכרה הוא עצום, ומשתרע הרבה מעבר לאתרים לחיפוש דירות כדומה .

אנו נותנים ערך מוסף לכל לקוח ולכל עסקה. יחד עם המקצוענות , ההתמחות ותודעת השירות שלנו, יש לנו תרומה אדירה וערך מוסף המצדיק את קיומנו ופועלינו. ומלווה כל לקוח משלב החשיבה ,ההתלבטות והחלופות, ועד לבחירה ולהצלחה.

אנו בטוחים כי יש ביכולתנו לעזור בשיווק הנכס אשר ברשותך למכירה ניהול הנכס ולהשכרה.

© Copyright Setup Ideas
bottom of page